NOVINKA NA TRHU

Společnost Taglioni Silveri s.r.o. uvádí na trh nový proteinový nápoj FitGO! pro mladé sportovce. Jedná se o lahodný shake, který tělu dítěte nebo dospívajícího dodá potřebné kvalitní bílkoviny, vitamíny (C, D) a zdravé MCT tuky. Pravidelné pití FitGO! pomáhá předcházet únavě a zraněním při sportu.

FitGO! drink dva roky vyvíjel speciálně pro potřeby aktivně sportujících dětí od 6 let a juniorů tým složený z českých vědců, nutričních specialistů, výživových poradců a sportovců. Reagoval tak na poptávku po funkční superpotravině, která mladým sportovcům doplní chybějící látky, které v normální stravě nemají šanci za den sníst. Zároveň si výrobci nápoje kladou za cíl dělat osvětu v oblasti správné výživy sportujících dětí a mládeže, a to u dětí samotných, jejich rodičů i trenérů sportovních oddílů. Problémem českých dětí je také nadváha a obezita, i těm může zařazení FitGO! drinku do jídelníčku pomoci.

FitGO! drink slouží jako bohatý zdroj energie po ránu, na tréninku, při závodech a turnajích i jako chutná svačina kdykoliv během dne či druhá večeře. Vyrábí se v ČR z těch nejkvalitnějších surovin a je k dostání ve 3 příchutích – jako jahodový a kokosový shake a jako proteinové kakao. Speciální proteinový komplex přispívá k růstu a udržení svalové hmoty a normálnímu stavu kostí. Pití FitGO! tak pomáhá předcházet zraněním při sportu. Vitamín C pomáhá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje normální tvorbu kolagenu pro normální funkci imunitního systému. Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k udržení normální činnosti svalů a udržení normálního stavu kostí. Stejně jako vitamín C slouží i vitamín D k normální funkci imunitního systému.

FitGO! je bez lepku, sóji, palmového oleje a GMO (geneticky modifikovaných organismů). Je vhodný pro vegetariány a nese označení SUPERPOTRAVINA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Add to cart